Balon dekoru


Balon dekoru çeşitli renklerde ve çeşitli büyüklüklerde bulunması mümkün olan balonların bir araya getirilip, farklı yerlerde farklı dizaynlarda kullanıma sunulmaktadır. Şişirilip bir birine bağlanan ve çeşitli figürler yapılabilen bu süsleme dalının maliyeti de oldukça uygundur.

Ayrıca bulundurulduğu ortamlarda hemen göze çarpar ve etkili bir sunum sağlar. Zıt renklerin bir araya getirilmesi ile çeşitli desenler de yapılabilir. Peki, balon dekoru hangi alanlarda kullanılır? Düğünlerde özellikle gelin damat masası arka fonunda isimleri veya kalp desenleri ile göze çarpar. Ayrıca yine düğünlerde gelin yolu sütunların kapanış esnasında estetik bir görüntüde sağlanabilir. Sünnet düğünlerindede durum yine aynı. Birçok yerde rahatlıkla kullanılır. Örneğin sünnet tahtı çevresinde, yine yol üzerinde kuşak şeklinde ve konvoy arabalarındada yine vazgeçilmezdir.

Daha pek çok alanda kullanılabilen bu zahmetsiz ve sık seçenek, bütün organizasyonlarımızın göz bebeğidir. Balon dekoru güzel günü zenginleştirir. Ortamın havasını değiştirir. Sevdiklerinizin anılarında unutulmaz bir gün daha bırakmakla beraber, ileride torunlara da albümlerde gösterilebilecek güzel kareler bırakır.

yorumlar


HEDİYE HİZMETİMİZ


Balon Süslemesi

26 Şubat 2014