Balon Kapı Takı


Balon süslemesi yaparken mekanınızın en dikkat çekici yeri kuşkusuz ki kapı kısmıdır. Gelen konuklarınızın gözünde her zaman ilk intiba önemli olacağından bakacakları ilk yerde kapı kısmı olacaktır. Bunun için kapılara daha çok özen gösterilmelidir. Balon kapı takıları değişik formlarda ve boyutlarda yapılmaktadır. Sizin istekleriniz doğrultusunda renk ve desen seçimi yapılmaktadır.

Mekanlarınıza gelen misafirlerinizin kapıdan içeri girerken dev balon kemerinin altından geçmesi onları da heyecanlandıracak ve balonun büyüsü onları da saracak. Balon kapı takı genellikle zincir ve papatya formlarından oluşmakta ve istediğiniz renk ve desende tasarlamalar yapılmaktadır. Uzman ve tecrübeli ekiplerimiz kaliteli ve sağlığa zararsız balonlar kullanarak konuklarınızı da düşünmektedir.

Balon Kapı Takı
Balon Kapı Takı

Yapılan balon büstü konusunda da hiçbir endişeniz olmasın gayet sağlam ve güvenilir şekilde montajı yapılarak kaliteli sabitlenmeler yapılmaktadır. Balon kapı takıları sitemiz tarafından siz değerli müşterilerimiz için itina ile yapılırken yaptığımız örnek balon süslemelerimizi sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Yapılan her işimizde müşteri memnuniyetini esas alan sitemiz sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyar.

yorumlar


HEDİYE HİZMETİMİZ


Balon Süslemesi

26 Şubat 2014